W Rogoźniku na Śląsku powstała nowa, elegancka sala bankietowa na kameralne przyjęcia. Jej właścicielka poprosiła mnie o wykonanie sesji wnętrz, detali, posesji i apartamentu dla nowożeńców.

Zdjęcia były jej przede wszystkim potrzebne na powstającą wówczas stronę internetową sali, a także na Facebook-a oraz do reklam i wizytówek  m.in. na portalach z branży ślubnej.

Zanim jednak umówiłam się na wykonanie zdjęć, doradziłam właścicielce, aby przygotowała odpowiednio wnętrza tzn by sala była wysprzątana, nakryta oraz żeby pojawiły się na niej dekoracje z żywych kwiatów. Zasugerowałam by była to najlepiej elegancka czerwień z dodatkiem zieleni, która ożywi wnętrze. Myślę, że był to strzał w dziesiątkę, gdyż sala w tej odsłonie prezentuje się jeszcze piękniej!

Żeby w całości przybliżyć gościom to miejsce, wykonałam także zdjęcia otoczenia sali oraz jednego z pokoi – apartamentu dla nowożeńców, ponieważ właściciele oferują także możliwość wykupu noclegów.

Poniższa sesja stała się niezbędnym elementem kampanii reklamowej sali bankietowej, która stale przyciąga nowych klientów.

Zapraszam na sesje wnętrz!