Na zlecenie firmy Novial wykonałam fotoreportaż z InfoMEET w Hotelu Angelo w Katowicach. InfoMEET to cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów z branży IT, które odbywają się od kilku lat w centralnych miastach Polski.

W imprezie wzięły udział największe korporacje z branży IT m.in. IBM, Capgemini, Volvo, ING, Diebold Nixtdorf, Euvic.

Poza bezpośrednim kontaktem z przedstawicielami firm, ciekawymi prelekcjami oraz bezpłatnymi warsztatami, uczestnicy mogli poznać tajemnice druku 3D oraz wygrać nagrody. Na evencie nie zabrakło także pysznych przekąsek i napoi, a w porze obiadowej można było załapać się na pizzę 🙂

Jeśli chodzi o fotografowanie wydarzenia to zależało mi na tym by pokazać wszystko co działo się imprezie, ale zrobić to w sposób ciekawy i zróżnicowany. Między innymi poprzez zastosowanie zarówno szerokich jak i wąskich kadrów, czyli pokazanie ogółu i szczegółu.

Oczywiście, jak zawsze na tego typu imprezach, ważne były dla mnie emocje i gesty uczestników. Poza pokazaniem prelekcji, warsztatów i targów, zależało mi na wykonaniu portretów przedstawicielom każdej z firm, na tle własnego stoiska, aby dokładnie było widać kto wziął udział w wydarzeniu.

A tak moją pracę ocenia Zespół InfoMEET: „Dorota sprawnie i z inicjatywą współpracowała z nami podczas konferencji. W planach dalsza współpraca.”