PORTFOLIO

Fotografia biznesowa

Celem sesji biznesowej są atrakcyjne wizualnie zdjęcia, które w pozytywny sposób podkreślą Waszą osobowość oraz istotę wykonywanego zawodu. Fotografia jako nośnik wizerunku może skutecznie oddziaływać na innych, żeby tak się stało powinna być atrakcyjna, oryginalna i wysokiej jakości.

Swoją ofertę kieruje do właścicieli i pracowników firm oraz do freelancerów zajmujących się różnymi dziedzinami, jak np.: sprzedaż, marketing, PR, rozwój osobisty, prawo, finanse, zdrowie, uroda, sport.

Ustalenia przed sesją

Przed sesją konieczne są ustalenia jakich zdjęć oczekujecie, jakie będzie ich przeznaczenie i jakie efekty wizerunkowe ma przynieść ich publikacja. Zdjęcia wykonuję w siedzibie firmy, bądź w wybranym przez Was lub zaproponowanym przeze mnie miejscu, które podkreśli efekt końcowy na jakim Wam zależy.

Zastosowanie fotografii

  1. Strona Internetowa, Social Media, Stopka Mailowa
  2. Profile na LinkedIn i GoldenLine, CV
  3. Wizytówki i Foldery
  4. Banery, Plakaty
  5. Materiały Prasowe i PR

Obróbka zdjęć

Zazwyczaj na jedną osobę przypadają  3 – 5 obrobionych zdjęć. Postprodukacja zdjęć trwa od kilku dni do tygodnia/dwóch, w zależności od ilości fotografowanych osób, ilości zdjęć do obróbki. Gotowy materiał, w pełnym rozmiarze, przesyłam drogą elektroniczną.

Co składa się na cenę?

Cena sesji biznesowej ustalana jest indywidualnie. Wpływ na ostateczną wycenę ma ilość fotografowanych osób, czas sesji,  ilość obrobionych zdjęć oraz odległość miejsca sesji. Zachęcam do kontaktu przez formularz i poznania szczegółowego kosztorysu. Wystawiam fakturę VAT.